четвер, 20 серпня 2015 р.

Оголошується Всеукраїнський флешмоб «Рушник Єдності»

24 серпня 2015 року з 10.00 до 12.00 годині у рамках святкування Дня Незалежності України, одночасно у всіх обласних центрах за ініціативи лідерів районних, міських, обласних рад учнівського самоврядування оголошується Всеукраїнський флешмоб «Рушник Єдності».
Рушник - символ єднання держави, сім'ї та родини!
Рушник єдності - оберіг нашого народу!
Рушник єдності - материнський оберіг синам-захисникам!        
Закликаємо лідерів учнівського самоврядування, школярів та активну молодь країни приєднатися до нашої акції. З’єднавши усі вишиті рушники в єдине полотнище, ми продемонструємо наше прагнення до об’єднання молодого покоління українців спільною справою єдністю думок, сподівань та мрій. Прохання надсилати світлини акції нам на сайт.
Лідери учнівського самоврядування – молоде покоління, якому творити історію нашої держави завтра, об’єднаються в одну спільноту, проймуться духом патріотизму та відстоюватимуть територіальну цілісність та духовну єдність держави.
У березні 2105 року Всеукраїнська рада старшокласників під час Всеукраїнського збору лідерів учнівського самоврядування загальноосвітніх навчальних закладів ініціювала патріотичний проект Учнівської Ліги України «Рушник єдності».
Актуальність проекту: Нашій державі тривалий час бракувало духовної та географічної єдності. Упродовж останніх 23 років Україна намагалася стати незалежною, вільною, мирною і цілісною державою. У XXI столітті нам потрібно рухатися вперед і досягати нових вершин, об’єднуватись заради майбутнього. Неможливо допустити посягання на державну територіальну цілісність та поділу на Захід і Схід, Північ та Південь. Сьогодні основне завдання сучасного молодого покоління – робити все, щоб показати – ми одна єдина держава. У нас є регіональні особливості, звичаї і традиції, – але ми частина народу України, зі спільним бажанням миру, злагоди та щасливого майбутнього у квітучій єдиній державі.
Підведення підсумків флешмобу відбудеться під час проведення Всеукраїнського збору лідерів учнівського самоврядування загальноосвітніх навчальних закладів у жовтні 2015 року.

Немає коментарів:

Дописати коментар