понеділок, 20 березня 2017 р.

ЛІДЕРОМ НЕ НАРОДЖУЮТЬСЯ – ЛІДЕРОМ СТАЮТЬ!

          
       Можна бути активним творцем свого життя, а можна пливти за течією чужих планів і дій. Кожен має право робити власний вибір. Та варто спробувати переконатися у власних можливостях, спроможності організувати навколо себе однодумців. І саме учнівське самоврядування дає учням змогу відчути себе справжніми лідерами, навчитись вміло організувати роботу, брати на себе відповідальність, приймати рішення.

      З метою розкриття лідерських якостей, розвитку бажання та здатності бути лідером 10 березня 2017 року  в конференц-залі РМЦ відбулося засідання Ради лідерів учнівського самоврядування на тему : « Лідером не народжуються – лідером стають!». В заході взяли участь очільники шкільного самоврядування та координатори з усіх шкіл району, голова Глибоцької районної ради П.В.Панчук, начальник управління освіти В.І.Барарюк.
      В ході зустрічі з керівниками учні мали можливість обговорити питання молодіжної політики та участі учнівського самоврядування у громадському житті району, отримати відповіді на запитання. На завершення зустрічі голова Глибоцької районної ради та голова Ради лідерів учнівського самоврядування підписали угоду про співпрацю.
     Під час практичної роботи для учнівських лідерів головою районної Ради Гринчишин Кароліною та головою районної Ради координаторів  Е.М.Леонтій проведено тренінги, ярмарку ідей та пропозицій, учні ділилися своїм досвідом роботи.
       Методистом-психологом РМЦ Колесник А.І. проведено психологічний тренінг з координаторами щодо профілактики конфліктів у шкільному колективі. Досвідчені педагоги – організатори Молодійської ЗОШ та Чагорської ЗОШ поділилися своїм досвідом організації роботи шкільного самоврядування, методистом РМЦ Стрельчук О.К. надано методичні рекомендації.    
      
         Хочеться вірити, що насичений подіями день зустрічі надихне лідерів на активні дії, реалізацію важливих акцій та проектів.

Немає коментарів:

Дописати коментар