субота, 14 квітня 2018 р.

Всеукраїнська ХІІІ акція "Серце до серця" - «Почуй світ!»

Всеукраїнська ХІІІ акція "Серце до серця" - «Почуй світ!» стартує 2 квітня і триватиме до 22 квітня 2018 року! Мета акції - збір коштів для придбання медичного обладнання для дітей з вадами слуху для наших обласної та міської дитячих лікарень. Хід акції, як і минулі роки, буде подано на цьому лідерському блозі. Тут Ви знайдете всі необхідні листи та реквізити. Скриньки акції та ін. матеріали можна буде взяти у Багатопрофільному ліцеї для обдарованих дітей (Винниченка,119). Запрошуємо усі загальноосвітні, позашкільні, професійно-технічні, вищі навчальні заклади області ДОЛУЧАТИСЯ! РАЗОМ МИ - ПОТУЖНА СИЛА!
Про хід акції дивитися тут: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1SeGTOv7MuGGnnIqhLmuOGPi7Szz7iBr5h1bNwxdbQ8o/edit?usp=sharing


1. Зібрані кошти перераховуємо на цей рахунок (якщо починаєте збір з 2 квітня, то вже з 5  - можете перераховувати):
Рахунок для благодійних внесків:
Р/р 2600501306399 в ПАТ «Кредобанк»,
МФО 325365, ЄДРПОУ 34354227
Найменування платежу: «Благодійний внесок для __________ назва області (міста)».

2.  Копію квитанції скануємо/фотографуємо і надсилаємо на електронну почту olgango@gmail.com чи на viber О.Осовської
_________________________________________________-
Програма
організації та проведення ХIII Всеукраїнської акції «Серце до Серця» - «Почуй світ!» 
з метою закупівлі обладнання для дітей з вадами слуху

І Організаційний етап
Утворення Організаційних комітетів

В обласних центрах, районах та містах України утворюються Організаційні комітети з проведення ХШ акції «Серце до серця» - «Почуй світ!» (далі - Акція) з метою закупівлі обладнання для дітей з вадами слуху, на чолі з Головою. Організаційні комітети утворюються, щоб діяти на благо Акції від свого імені, тому повністю відповідають за свої дії. Організаційні комітети організовують волонтерів, котрі безпосередньо займатимуться громадською роботою (організація масових заходів, конкурсів, змагань, вікторин, виставок, аукціонів тощо, суспільним збором коштів). До складу Організаційних комітетів входять представники структурних підрозділів освіти і науки; молоді та спорту; охорони здоров’я; культури; служб у справах дітей обласних та міських державних адміністрацій, органів місцевого самоврядування; центрів позашкільної освіти, центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, засобів масової інформації, громадських організацій, регіональних представників Всеукраїнського благодійного фонду «Серце до серця» та інших зацікавлених організацій, підприємств та установ. Склад вищезазначених організаційних комітетів затверджується відповідними розпорядчими документами (розпорядження, спільні накази). Оперативне керівництво Акцією здійснює на державному рівні – Всеукраїнський організаційний комітет, на регіональних (обласних) рівнях – місцеві організаційні комітети під контролем регіональних представників. Під час проведення акції забезпечується інформаційна підтримка шляхом співпраці із засобами масової інформації.

Підбір партнерів та спонсорів
Оскільки, для організації збору та суміжних заходів необхідні кошти, Всеукраїнський благодійний фонд «Серце до серця» проводить активні пошуки спонсорів і партнерів для забезпечення усіх регіонів України поліграфічною продукцією та всім необхідним для проведення Акції. Місцеві організаційні комітети від свого імені також можуть звертатися до спонсорів та партнерів для більш якісної та ефективної організації Акції на місцях, також можуть бути залучені кошти місцевих бюджетів і кошти, що не заборонені чинним законодавством України.
Одним з найважливіших етапів є співпраця із засобами масової інформації. Національні та державні телерадіоканали широко висвітлюватимуть діяльність з проведення Акції, транслюватимуть перебіг Акції та суміжних заходів, а також слугуватимуть для оприлюднення результатів збору та подальших закупівель медичного обладнання. Головним банківським партнером є ПАТ «КРЕДОБАНК». Банківські працівники проводитимуть підрахунки, зібраних волонтерами коштів та перераховуватимуть їх на єдиний рахунок Акції. Така прозорість і відкритість сприятиме виникненню більшої довіри у населення.

Інформаційний супровід
Акція 2018 року проходитиме з 2 по 22  квітня, з фіналом проведення 21-22 квітня. Перед та протягом проведення Акції на загальноукраїнських, регіональних телерадіокомпаніях транслюватиметься рекламний ролик Акції. Головна мета – донести до населення інформацію про суспільний збір коштів та заохочення взяти участь в Акції. Також, інформація про день Акції буде присутня на  плакатах Акції, в друкованих виданнях по всій Україні та в інтернет - просторі. У рекламних роликах та на друкованій продукції будуть наявні логотипи спонсорів та партнерів.

ІІ  Акція – «Почуй світ!»
Механізм збирання коштів
У визначений термін проведення Акції – з 2 по 22 квітня 2018 року працюватимуть волонтери під час різноманітних заходів, що проходять у закритих приміщеннях або на спеціально відведеній території. Кожен з них матиме на собі бейдж - ідентифікатор, захищений печаткою Всеукраїнського благодійного фонду «Серце до серця»; індивідуальний номер ідентифікатора буде співпадати з таким як на скриньці (урна для збору коштів), до якої від перехожих збиратиме гроші даний волонтер. Волонтери матимуть також наклейки-сердечка, які наклеюватимуть усім, хто кидатиме кошти до скриньки, що сприятиме кращій візуалізації кількості небайдужих людей та створюватиме відповідну святкову атмосферу і довіру.
Також, акція має відбутися в усіх загальноосвітніх, позашкільних, професійно-технічних, вищих навчальних закладах у період з 2 по 22 квітня 2018 року. В цих закладах повинні бути встановлені скриньки, визначені відповідальні особи за їх зберігання. Акція у навчальних закладах відбуватиметься з широким залученням учнівської та студентської молоді, педагогів, викладачів, батьків тощо та може супроводжуватися проведенням різноманітних масових заходів – концертів, аукціонів, виставок, змагань тощо. Також в ці дні Акція може відбуватися на підприємствах, організаціях та установах різних форм власності.

Концерт та інші масові заходи
У дні фіналу акції – 21-22 квітня 2018 року в районах, містах областей України, обласних центрах України, місті Києві мають відбутися святкові концерти за участю дитячих і молодіжних творчих колективів, артисти на них виступатимуть безкоштовно, щоб показати свою підтримку Акції. Концерт – це своєрідна подяка для кожного, хто тим чи іншим чином приєднався до  благодійного збору коштів задля допомоги дітям. Акція 2018 проводиться під гаслом «Почуй світ!», тому крім концерту протягом дня відбуватимуться, також, інші розважальні заходи, як, наприклад, аукціони, на котрих можна буде придбати ґаджети Фонду, конкурси, змагання, марафони та паради, що сприятимуть святковій атмосфері проведення Акції.

Заохочення діяльності волонтерів Акції
Всеукраїнський благодійний фонд «Серце до серця» України щорічно з метою заохочення діяльності волонтерів та розширенню їх світогляду  організовує у січні та липні-серпні поїздки найкращих волонтерів та організаторів Акції до країн Європи, зокрема Польщі, Німеччини, Угорщини, Австрії, Чехії, Угорщини, Словаччини.

ІІІ Розрахунок Акції
Підрахунок зібраних коштів
У дні проведення фіналу Акції в кожному обласному центрі буде спеціально відчинено відділення банку, до якого волонтери приноситимуть заповнені коштами скриньки.
Це виглядатиме таким чином: принісши скриньку, волонтер даватиме її на огляд (перевірка цілісності скриньки) спеціальній комісії, котра буде представлена членами регіонального Організаційного комітету, банківськими працівниками. Після цього, в присутності даного волонтера, працівник банку відкриє скриньку, перерахує наявні в ній кошти і видає чек волонтеру.
Проведення акції у навчальних закладах (школи, вузи, позашкільні заклади), на підприємствах і установах має закінчитися 30 квітня 2018 року. Всі кошти мають бути перераховані на єдиний рахунок акції через відділення ПАТ “Кредобанк” або іншого банку.
Фінал акції відбуватиметься 21-22 квітня 2018 року у всіх районах і містах України, під час якого численні волонтери збиратимуть на вулицях України кошти. До кінця дня 22 квітня 2018 року всі кошти мають бути перераховані на єдиний рахунок Акції. Через інші банки – не пізніше 18:00 год. 23 квітня (понеділок) 2018 року.
Усі зібрані в дні Акції кошти будуть перераховані на єдиний банківський рахунок акції у ПАТ «Кредобанк» і загальна сума буде оприлюднена у ЗМІ.

Контроль зібраних коштів
Контроль над зібраними коштами здійснюватиметься скликаною Наглядовою Радою, а також відповідними органами державної влади. Певний контроль також може здійснювати кожен бажаючий. На інтернет-сторінці Фонду (www.sercedoserca.com.ua) буде поданий список найкращих волонтерів по номерах, напроти котрих будуть відповідні, зібрані ними, суми. Тобто, волонтери і їхні знайомі матимуть змогу безпосередньо перевірити правильність звіту Фонду. Також буде подана загальна сума і роз’яснення як вона витрачається для закупівлі спеціального медобладнання.

IV Медичне обладнання – дитячим лікувальним закладам
Закупівля та передача медичного обладнання
Закупівля медичного обладнання здійснюватиметься за принципом співвідношення ціна/якість. Лікарська Рада Всеукраїнського благодійного фонду «Серце до серця», до складу якої входитимуть провідні спеціалісти в галузі реаніматології, оберуть найкращі пропозиції щодо закупівлі медичного обладнання для надання швидкої медичної допомоги. Медичне обладнання  передаватиметься у дитячі лікарні в областях України у порядку, визначеному Лікарською Радою.

Контроль за медичним обладнанням
За обладнанням, придбаним Всеукраїнським благодійним фондом «Серце до серця», здійснюватиметься різновекторний контроль з боку Фонду, Наглядової Ради та нерегламентований безпосередній контроль громадян, діти яких обслуговуватимуться на зазначеному медичному обладнанні обов’язково БЕЗКОШТОВНО! В цьому допомагатиме офіційна інтернет - сторінка Фонду (www.sercedoserca.com.ua), де в реєстрі можна буде знайти вичерпну інформацію щодо кожної одиниці медичного обладнання, закупленої Фондом, тобто місце розташування, ціни тощо. На кожному обладнанні, що передано у користування до лікарні має бути наліплено символ акції – червоне сердечко з написом «Серце до серця».

Рахунок для благодійних внесків:
Р/р 2600501306399 в ПАТ «Кредобанк»,
МФО 325365, ЄДРПОУ 34354227
Найменування платежу: «Благодійний внесок для __________ назва області (міста)».


Голова правління                                                                Яна Сидор
________________________________________________________________


Вих. №039/03  від 15.03.2018р.        

Координаторам учнівського самоврядування


Шановні координатори!

Користуючись нагодою, висловлюємо Вам свою глибоку повагу за клопітку неоціненну працю з молоддю та повідомляємо, що дванадцять років поспіль Всеукраїнський благодійний фонд «Серце до серця» проводить акції, метою яких є збір коштів для хворих дітей, на які закуповується медичне обладнання та безкоштовно передається для користування в дитячі обласні лікарні України.
ВБФ «Серце до серця» (http://sercedoserca.com.ua) веде громадську діяльність з метою розвитку волонтерського руху в нашій країні. Організація збору коштів у рамках благодійної акції є тільки один із методів реалізації цієї мети.
Основні цілі фонду:
·        розвиток волонтерського руху в Україні за принципами європейських стандартів;
·        привернення уваги та повернення довіри громадськості до благодійності шляхом використання прозорої системи звітності;
·        виховання відповідальності та формування моральних цінностей у молоді України;
·        покращення ситуації із наявністю якісного медичного обладнання у дитячих обласних лікарнях України.
Протягом 2006-2017 років за підтримки громадських організацій, органів студентського та учнівського самоврядувань, навчальних закладів, органів державної влади та місцевого самоврядування, засобів масової інформації, бізнес-структур було зібрано 31 923 461,42 грн., за які придбано медичне обладнання та передано в безкоштовне користування в територіальні медичні об’єднання кожної області України.
З переліком обладнання, придбаного протягом дванадцяти років діяльності фонду, Ви можете ознайомитись за посиланням – http://sercedoserca.com.ua/ua/medichne-obladnannja/
Цього року фонд «Серце до серця» організовує 13-ту Всеукраїнську благодійну акцію, яка триватиме з 2 по 22 квітня 2018 року. Кошти збиратимуться з метою придбання медичного обладнання для лікування дітей з вадами слуху.
Для нас надзвичайно важлива Ваша підтримка та долучення до проведення цього суспільно-важливого благодійного проекту.
Просимо Вас взяти цьогорічну акцію під свій почесний патронат та :
-         включити у план роботи проведення 13-ої Всеукраїнської благодійної акції «Серце до серця» з 2 по 22 квітня 2018 року;
-         залучити до проведення акції членів учнівського самоврядування;
-         визначити відповідальних осіб серед лідерів учнівського самоврядувань за проведення акції в кожній області України;
-         провести в рамках акції благодійну ярмарку, аукціон, розіграш тощо.

Ми відповідальні за правильне виховання наших дітей, які щодня потребують нашої підтримки, настанов і поштовху до самореалізації.
Для полегшення співпраці додаєм:
- контакти обласних представників;
- програму акції;
-  презентацію нашої діяльності.

Сподіваємось на співпрацю!

Діти - це наше майбутнє!Більше про нас:

Для отримання додаткової інформації:
+38(093)-605-30-20;

З повагою -
Голова правління
ВБФ «Серце до Серця»                                                                  Яна Сидор
+38(066)-972-89-65

Немає коментарів:

Дописати коментар