Я, Руссу Анастасія Олександрівна, народилася 29.09.1996 року в м.Чернівці. З першого класу навчаюся у Чернівецькій гімназії №5 і беру активну діяльність у житті гімназії. Навчаюся на відмінно. Багаторазовий призер і переможець міських та обласних етапів олімпіад (зі світової літератури, з математики, з української мови та літератури, з географії, з психології та педагогіки) та Міжнародних конкурсів імені Т.Шевченка та П.Яцика.
З 2004 по 2012 рік навчалася у ДМШ №4 за класом фортепіано, з 2005 по 2011 – за класом гітари, отримала свідоцтво з відзнакою.
Співаю з дитинства, зараз займаюся у вокальній студії «Барви» у Міському Палаці Дітей та Юнацтва. Пишу пісні, вірші, прозу, неодноразово брала участь у Всеукраїнських та Міжнародних творчих конкурсах.
Завершила школу журналістики «ЮнПрес» з відзнакою. Зараз відвідую БМАНУМ за спеціальністю «Журналістика».
Представляю свій клас в органі учнівського самоврядування гімназії – учнівській раді об’єднання «Родина» (комісія «Дозвілля і спорт») вже п’ять років.
В цьому році мені випала честь бути обраною головою обласної ради дітей Чернівеччини – щиро дякую тим, хто довірив мені таку почесну місію.
Що мені б хотілося зробити, перебуваючи на цьому відповідальному посту? Хотілося б втілити в життя наступні плани:
· Створити єдиний інформаційний простір для буковинського школярства: започаткувати випуск власного друкованого видання “Шкільний меридіан” і створити загальний блог або акаунт в одній із соціальних мереж;
· Доброчинність;
· Реалізовувати спільні історичні проекти (наприклад, “Д.Загул: Мілієве-Чернівці-Сибір…”);
· Проводити екологічні акції (наприклад, “Чистий четвер” – щотижневе прибирання робочого місця, класу, школи; роздільне збирання сміття в межах школи (папір, пластик, акумулятори);
· Робота учнівських майстер-класів (писанкарство, витинанка. Бісероплетіння, лозоплетіння, спортивні та мистецькі майстер-класи);
· Мистецька в’язанка (обмін концертними програмами);
· Від творчих конкурсів до творчих свят (перейти від конкуренції між дітьми-учасниками конкурсів до творчої співпраці учасників свят);
· “Ми всі - діти Сонця” (перехід від інклюзивної освіти до інклюзивного виховання);
· Створення учнівської скарбнички (сформувати «учнівський банк допомоги і взаємодопомоги» за рахунок проведення ярмарків: hand-made, використаних підручників, «зеленого», солодощів тощо).
Однак найперше, закликаю всіх, не тільки дітей, а й дорослих, БУТИ ПАТРІОТОМ: своєї родини, свого класу, своєї школи, своєї малої батьківщини і своєї України. І тоді все буде нам до снаги.
Єднаймося, юні буковинці!
Немає коментарів:
Дописати коментар