субота, 24 березня 2018 р.

ПРАПОР ДОБРОЧИННОСТІ - в заклади області!

Лідери учнівського самоврядування області оголосили 2018 рік РОКОМ ДОБРОЧИННОСТІ!
21 та 24 березня на базі Багатопрофільного ліцею для обдарованих дітей відбулася зустріч з лідерами учнівського самоврядування шкіл міста Чернівці, Великокучурівської ОТГ, Вашківської ОТГ, Хотинського району та Недобоївської ОТГ. У зустрічі взяли участь: Марина Семанюк, директор закладу, який став осередком обласної школи лідерів - Багатопрофільного ліцею для обдарованих дітей; волонтер-перевізник Ігор Гостюк, заступник командира гаубичного самохідно-артилерійського дивізіону з озброєння Євген Губар. В ході зустрічі Галина Гайсюк, голова обласної ради дітей Чернівеччини презентувала проект-звіт обласних акцій "Схід - Захід - РАЗОМ!".  Представники навчальних закладів також презентували звіти. Було прийнято рішення щодо оголошення 2018 року роком ДОБРОЧИННОСТІ. Давайте творити добро РАЗОМ!
Для того, щоб отримати ДИПЛОМ обласної школи лідерів про відзначення учнівських, батьківських та педагогічних колективів навчальних закладів "ПРАПОРОМ ДОБРОЧИННОСТІ" потрібно надіслати звіт про свої доброчинні акції упродовж минулого та теперішнього навчального років  на електронну адресу olgango@gmail.com  
 Звітує представник лідерської команди Колінковецького ЗНЗ І-ІІІ ст. Хотинського району

 Чернівецька гімназія №5 провела 43 доброчинні акції!

 Звітують лідери 24 ЗОШ ім.О.Кобилянської м.Чернівців
Звітує представник Чернівецької гімназії №7.
 24 березня. У зустрічі з лідерами учнівського самоврядування взяла участь Олександра Холевчук, головний спеціаліст відділу фахової освіти, ліцензування і атестації, позашкільної освіти та виховної роботи Департаменту освіти і науки облдержадміністрації; Немає коментарів:

Дописати коментар