понеділок, 21 грудня 2015 р.

ІХ Всеукраїнський конкурс благодійних проектів «Добро починається з тебе»

Асоціація благодійників України спільно з Міжнародним благодійним фондом «Україна 3000» та газетою «Освіта України» оголошує старт Дев’ятого Всеукраїнського конкурсу благодійних проектів «Добро починається з тебе».
http://www.dobri.in.ua/http://usmart.info/event/ih-vseukrayinskiy-konkurs-blagodiynih-proektiv-dobro-pochinayetsya-z-tebe/

До участі у конкурсі запрошуються учні загальноосвітніх, професійних та позашкільних навчальних закладів, студенти вищих навчальних закладів, члени дитячих і молодіжних громадських організацій та об’єднань.

ІГоловна мета проекту: об’єднання зусиль, вироблення спільного бачення, накопичення досвіду для відродження в Україні благодійництва як норми суспільного життя і соціальної відповідальності; виховання у дітей та молоді потреби й навичок благодійної діяльності; популяризація дитячих і молодіжних благодійних ініціатив, підтримка соціально-активної учнівської та студентської молоді.

Конкурс проводиться у 2-х номінаціях:
Перша номінація: Конкурс серед дитячих колективів загальноосвітніх, професійних і позашкільних навчальних закладів, дитячих громадських організацій та об’єднань.
Друга номінація: Конкурс серед молодіжних колективів вищих навчальних закладів, молодіжних громадських організацій та об’єднань.

На конкурс приймаються благодійні проекти за трьома тематичними напрямками:
соціальні;
екологічні;
культурологічні.

У кожній номінації в трьох тематичних напрямках (соціальному, екологічному, культурологічному) Національна конкурсна комісія визначає переможців (перше, друге та третє місця), які будуть нагороджені відзнаками, цінними призами та грошовими преміями.

Конкурс проводиться у чотири етапи:
1. Реалізація благодійних проектів (1 січня 2015 року – 1 січня 2016 року).
2. Надання організаторам підсумкових матеріалів щодо реалізації благодійних проектів (до 1 березня 2016 року).
3. Оцінювання надісланих на конкурс благодійних проектів Національною конкурсною комісією (березень-квітень 2016 року).
4. Відзначення та нагородження переможців конкурсу (травень 2016 року).

Для участі у конкурсі приймаються благодійні проекти, які були реалізовані (повністю або частково) протягом періоду, який співпадає із першим етапом Конкурсу (з 1 січня 2015 року по 1 січня 2016 року). Також у конкурсі можуть брати участь постійнодіючі та довготривалі благодійні проекти, етапи реалізації яких мають співпадати із визначеними термінами проведення конкурсу. Всі акції та заходи, час проведення яких виходить за межі вказаного періоду, не будуть розглядатися Національною конкурсною комісією.

Для участі у конкурсі необхідно заповнити аплікаційні форми та надіслати їх ВИКЛЮЧНО в електронному форматі на адресу: dobrokonkurs@gmail.com з приміткою «Конкурс благодійних проектів». Матеріали, подані на конкурс, мають бути виконані у форматі MS
Word державною мовою, шрифт Times New Roman, 14 розмір – основний текст, 12 розмір – додатковий текст, через 1 інтервал, на одному боці аркуша А4. Організатори залишають за собою право розміщувати надіслані на конкурс матеріали у друкованих виданнях, на сайтах організаторів та партнерів проекту із обов’язковим зазначенням назви закладу чи організації, які надіслали благодійний проект, прізвища та імені керівника проекту.


Кінцевий термін подачі матеріалів для участі в конкурсі – 1 БЕРЕЗНЯ 2016
РОКУ.


З детальнішою інформацією про конкурс та інформацією для учасників конкурсу можна ознайомитися на сайтах www.vboabu.org.ua, www.ukraine3000.org.ua, www.dobri.in.ua.


Організатор проекту – Асоціація благодійників України
Співорганізатори – тижневик «Освіта України» та Міжнародний благодійний фонд «Україна 3000».


Консультації за телефоном: (063) 97-78-078, e-mail: dobrokonkurs@gmail.com.

http://usmart.info/event/ih-vseukrayinskiy

Немає коментарів:

Дописати коментар