понеділок, 25 травня 2015 р.

Сервіс для вступників до ВНЗ: «Тут університети обирають абітурієнтів»


Сайт: http://abitoria.com/
Нещодавно був запущений для повнофункціонального бета-тестування новий сервіс для абітурієнтів – інноваційний стартап «Абіторія».
«Абіторія» – це інструмент для взаємного пошуку і встановлення прямих зв’язків між навчальними закладами та абітурієнтами. Платформа стартапу – спеціалізована соціальна мережа, основними користувачами якої є навчальні заклади й абітурієнти.

Основна ідея – «Тут університети обирають абітурієнтів», адже запропоновано найбільш правильний шлях для абітурієнта – викласти свою анкету на огляд навчальних закладів і дозволити їм, в разі відповідності вступним вимогам і правилам, обрати себе як потенційного студента. Для абітурієнтів також існує можливість самостійного підбору навчального закладу відповідно до власних побажань.

Послуги стартапу для абітурієнтів абсолютно безкоштовні.

«Абіторія» не обмежується лише випускниками шкіл, а розрахована на всіх, хто бажає отримати освіту – від старшокласників до бажаючих отримати ступінь доктора. Цілорічний режим роботи «Абіторії» дозволить навчальному закладу підбирати собі студентів ще до початку вступної кампанії.

Слід відзначити, що ідея стартапа отримала позитивну оцінку в польській мережі інкубаторів AIP, з якою було підписано угоду про спільну діяльність в цьому напрямку.


Інформація про автора стартапу:

Георгій Осипа, м. Луганськ, студент Колегіуму Цівітас у Варшаві.

e-mail: george.osypa@gmail.com

Немає коментарів:

Дописати коментар