пʼятниця, 8 травня 2015 р.

Зустріч ліцеїстів з ветераном08 травня у Чернівецькому військово-спортивному ліцеї-інтернаті відбулась урочиста лінійка з нагоди Дня пам’яті та примирення і Дня Перемоги над нацизмом в Другій світовій війні. Гордо лунав з вуст майбутніх захисників гімн України, майорів державний прапор, звучали слова подяки на славу тим, хто приніс на вівтар Великої Перемоги своє життя, хто поліг у боях заради щастя інших.

Далі для учнів 6-11 класів заступником директора з виховної роботи Кізімою С.С. в актовому залі ліцею було проведено єдиний урок «Пам’ятаємо! Перемагаємо!». До навчального закладу завітала ветеран ВВВ, учасник бойових дій – Іванова Ганна Андріївна. Ганна Андріївна пропрацювала 24 роки медичною сестрою у закладі-попереднику військово-спортивного ліцею – Чернівецькій загальноосвітній школі-інтернат І-ІІІ ст. №2.

Сьогодні, напередодні Дня Великої Перемоги, відбулась зустріч поколінь. Досвід, знання, життєва мудрість ветерана була передана юнацькому запалу, енергійності, безтурботності ліцеїстів.

Життя торжествує в новім поколінні,
Та болі минулі – довіку нетлінні.
З граніту волає грізно і люто:
«Ніхто не забутий, ніщо не забуто!»


Немає коментарів:

Дописати коментар