четвер, 29 жовтня 2015 р.

Від лідера учнівського самоврядування – до активної особистості громадянина-патріота

29 жовтня 2015 року у Глибоцькому районі на базі Глибоцького ліцею відбулася районна конференція лідерів учнівського самоврядування «Від лідера учнівського самоврядування  – до активної особистості громадянина-патріота».

 Патріотичне виховання підростаючого покоління завжди було одним з найважливіших завдань управління освіти,  школи, адже шкільні роки – найкраща пора для прищеплення любові до рідного краю, до свого народу, до історичного минулого.. Саме цьому була присвячена районна конференція лідерів учнівського самоврядування «Від лідера учнівського самоврядування  – до активної особистості громадянина-патріота», яка відбулася 29 жовтня 2015 року у Глибоцькому ліцеї.

        У роботі конференції взяли участь:
  - Інна Юріївна Цуркан, заступник начальника управління освіти,  яка привітала учасників, акцентувала увагу на важливості розвитку учнівського самоврядування району й побажала дітям-лідерам плідної роботи в атмосфері творчості і взаємопартнерства;
  - Орлов Тимофій, учасник АТО, випускник Глибоцького ліцею нагородив наймолодшого учасника зустрічі грамотою та подарував своїй рідній школі прапор з підписами побратимів;  
  - Стрельчук Оксана Костянтинівна, начальник відділу змісту виховної роботи та позашкільної освіти;
  - лідери учнівського самоврядування з навчальних закладів району;
  - Лариса Дущак, журналіст районної газети «Новий день».
        Розпочав конференцію патріотичним репом майбутній Лідер Глибоцького району, учень Корчівецької ЗОШ Томюк Іван. Продовженням зустрічі стали виступи лідерів учнівського самоврядування, вони із задоволенням поділилися з однолітками досвідом патріотичного виховання у своїх школах. Очільники учнівського самоврядування Старовочинецького ліцею, Димківського НВК, Глибоцької ЗОШ, Корчівецької ЗОШ, Тереблеченської ЗОШ, Коровійської ЗОШ, Глибоцького ліцею презентували свою роботу у школах. Творчо і креативно
підійшов до підведення підсумків роботи у своїй школі активіст учнівського самоврядування Йорданштської ЗОШ № 2 Опаєць Микола з роботою «Виховання патріотичного духу мовою серця». Під час виступу лідера Опришенської ЗОШ  було розкрито тему  формування патріотичних почуттів засобами музею.
        Президент учнівського самоврядування Червонодібровського НВК Маник Анастасія запропонувала увазі колег-однодумців цікаву дослідницьку роботу про односельця « Чоботар Валерій – кіборг з села Червона Діброва».  З темою «Милосердя й доброта – людства два крила…» виступили представники Молодійської ЗОШ.
        Завершальним етапом роботи  були вибори голови районної ради лідерів учнівського самоврядування та заступників. За результатами  голосування головою Ради лідерів обрано Гринчишин Кароліну, президента Глибоцького ліцею, а заступниками  - Бостан Одоріку (Карапчівський ліцей) та Лупуляка Ігоря (Глибоцька ЗОШ).  
         Загалом робота конференції пройшла активно і продуктивно. Кожен із представників учнівського самоврядування взяв для себе щось корисне.       
        Підбила підсумок заходу Оксана Костянтинівна, вона подякувала учасникам конференції за цікаві виступи і зазначила, що тема патріотизму дуже важлива у сучасному вихованні молоді і вона ні в якому разі не повинна бути другорядною, а також закликала всіх учасників зібрання бути активними та ініціативними в усіх аспектах шкільного та районного життя.  Також на конференції було запропоновано лідерам учнівського активу продовжувати розпочаті благодійні акції «Милосердя» та організувати збір матеріалів для створення  альбому «Народжені захищати Батьківщину» про учасників АТО.
 
       

Немає коментарів:

Дописати коментар