четвер, 18 лютого 2016 р.

Інтелектуальний конкурс «Пазл» - граємо англійською мовою

17 лютого 2016 року  у Заставнівській гімназії відбулася Всеукраїнська гра з англійської мови «PUZZLE».
Враховуючи роль англійської мови як мови міжнародного спілкування, з метою сприяння її вивченню для розширення доступу громадян до світових економічних, соціальних, освітніх і культурнихможливостей, які відкриває знання та використання англійської мови, забезпечення інтеграції України до європейського політичного, економічного і науково-освітнього простору та оголошенням 2016 року – Роком англійської мови 17 лютого 2016 року  у Заставнівській гімназії відбулася Всеукраїнська гра з англійської мови «PUZZLE».
Завданнями Всеукраїнської гри з англійськоїмови «Пазл» є:
·                     формування у школярів сталої зацікавленості англійською мовою, літературою та історією;
·                     підвищення кваліфікації вчителів англійської мови, літератури та історії;
·                     активізація позакласної та позашкільної роботи із зазначених вище дисциплін;
·                     надання учням можливості змагатися в міжрегіональному масштабі, не виїжджаючи зі свого району.
Всеукраїнська гра з англійської мови «Puzzle» проводиться відповідно до листа – висновку Національного центру «Мала академія наук» Міністерства освіти і науки України від 16.09.2013 року № 172/8/-588 про доцільність використання у навчально-виховному процесі загальноосвітніх навчальних закладів інтелектуально їгри з англійської мови «Puzzle».
У грі взяли участь 78 учнів 3-9 класів. Кожний учасник гри отримав зошит із завданнями, розбитими на три рівні складності (по 1,3 та 5 балів за правильну відповідь). На кожне завдання пропонувалося 5 варіантів відповідей, серед яких лише одна правильна. Діти дуже чекали на цю подію, із величезним задоволенням та захопленням виконували досить нелегкі завдання, випробовуючи свої сили, демонструючи також свій творчий потенціал.
Зараз учні очікують результатів та сподіваються на успіх!
Координатор гри,
вчитель англійської мови
Заставнівської гімназії 

Король Г.В.

Немає коментарів:

Дописати коментар